Almanya’da 600 Konutluk İnşaat Projesi Yapacak

Türk inşaat firması Almanya'da 880 bin metrekarelik alana 600 konutluk inşaat projesi yapacak.

Yurtdışı inşaat işleri kapsamında son dönemde Almanya da Türk inşaat firmalarının iş yapmak için yoğun bir şekilde yöneldikleri ülkeler arasında öne çıkıyor. Şu ana kadar Almanya’da iş yapmayı düşünmemiş pek çok Türk inşaat şirketi Almanya’da iş yapmak, inşaat ve yapı projesi üretmek için harekete geçmek istiyor. Türk inşaat şirketleri arasında yer alan alüminyum şirketi de Almanya’da toplam 600 konut içeren bir inşaat projesi gerçekleştirecek.

Türk İnşaat Firması Almanya’da Proje Üretecek

Almanya’da inşaat işi yapacak olan Türk inşaat firmalarından biri ve aynı zamanda Alüminyum ve alüminyum türevi ürünlerin üretiminde uzman olan şirketin inşaat grubu Almanya’da inşaat işleri ve inşaat projeleri kapsamında büyük bir yatırıma soyunarak 600 adet konut içeren önemli bir inşaat projesine imza atma kararı aldı. Söz konusu projenin hazırlanmasında kaliteli mimarlık firmaları ile birlikte ortak bir çalışma yürütülecek ve süreç yönetilecek.

Türk Şirketten Almanya’da 600 Konutluk İnşaat Projesi

Almanya’da iş yapan Türk inşaat firmaları arasında öne çıkacak olan Türk şirketlerden biri olacak inşaat şirketi Almanya’nın Neuwied şehrinde 70 bin metrekare kapalı alana sahip olan toplam büyüklüğü ise 880 bin metrekare olan bir bölgeyi satın aldı.

Şirketin Almanya‘daki bu bölgede lojistik amaçlı planları bulunuyor ve bu doğrultuda burada gerçekleştirilecek olan proje kapsamında 600 adet konutu içeren inşaat projesi de yer alacak.


Etiketler

5 Yorum

  1. merhaba ben inşaat duvar ustasıyım aynı zamanda inşaat ve saha kalfalık tecrübem var myk belgem pasaport hazır.

  2. yurtiçi yurtdışı işlerde çalışmak isterim. ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum her iş gelir elimden

  3. Almanyada calışmak istiyorum yardımcı olma şansınız var mı inşaat ustasıyım myk ustalık belgem var daha önce romanyada calıştım

  4. kompozit cam montaj pvc doğrama montaj küpeşte korkuluk otomatik kepenk imalat montaj ustasıyım, yurtdışı usta alımı yapan firmalar bünyesinde yurtdışı işlerde çalışmak isterim.

  5. Inşaat kalıp ustasıyım herseyim var kalıp ustası arayan firmalar veya yurtdışı çalışacak kalıp ustası arayan şirketler varsa ilgiliyim

Başa dön tuşu
Kapalı