İnşaat FirmalarıIrakYurtdışı İş

Akfen İnşaat Yurtiçi Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımı İş Başvurusu

Akfen İnşaat yurtiçi yurtdışı işçi ve personel alımı. Akfen Holding İnşaat insan kaynakları, iş başvuru formu, iş ilanları ve iş başvurusu...

Türkiye’nin önemli ve büyük inşaat şirketleri arasında yer alan Akfen Holding İnşaat şirketi bugün yurtiçinde birçok farklı ilde altyapı projeleri, üstyapı projeleri, endüstriyel tesisler ve havalimanı inşaatları gibi projelere devam ediyor. Akfen İnşaat yurtdışında da önemli iş ve projeler üstleniyor. Akfen İnşaat Ankara, İstanbul, Antalya, Samsun, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Muğla, Düzce, Kocaeli, Şırnak, Sivas, Bolu, Kahramanmaraş, Kuşadası, Denizli, Zonguldak ve Manisa gibi pek çok ilde çok sayıda farklı inşaat projelerini tamamlamış ve birçok inşaat projesine de devam etmektedir.

Akfen İnşaat Yurtdışı Projeler Şantiyeler

Akfen Holding İnşaat şirketi sadece yurtiçinde değil yurtdışında da önemli projelere imza atıyor. Şirket yurtdışı uluslararası alanda hayata geçirmiş olduğu ve devam ettirdiği projeler ile uluslararası inşaat sektöründe ses getiriyor. Akfen İnşaat Bağdat – Irak, Musul – Irak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti – KKTC ve Sofya – Bulgaristan’da önemli inşaat projelerini tamamlamış ve teslim etmiştir.

Akfen İnşaat İşçi ve Eleman Alımı

Akfen Holding İnşaat gerek yurtiçi projeleri gerekse yurtdışı projeleri kapsamında ihtiyaçları kapsamında işçi ve eleman alımı yapmaya devam etmektedir. Akfen İnşaat insan kaynakları birimi şirket bünyesine yapılacak olan işçi alımı ve personel alımı sürecini yönetmekte, uygun adayları gerekli kriterleri taşıdıkları taktirde bünyesindeki pozisyonlara yerleştirmektedir.

Akfen Holding İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu

Akfen inşaat işçi, eleman ve personel ihtiyaçları doğrultusunda yeni alım yapacaksa bunun için pozisyon açmakta ve söz konusu pozisyona işçi alımı yapmak için iş ilanı yayınlamaktadır. Akfen Holding iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar şirketin resmi web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında açık iş ilanlarına göz atabilirler veya internet üzerinde Akfen İnşaat yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarını araştırabilirler. Adaylar ilgilendikleri iş ilanlarına eğer gerekli şartları taşıyorlarsa iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan özellikle ilgilenilen farklı bir pozisyon varsa yurtiçi ve yurtdışı işçi eleman alımı kapsamında bu pozisyona özel bir iş başvurusu yapılabilir. Tüm bunların yanında Akfen Holding İnşaat’a genel iş başvurusu yapmak da mümkün.

Akfen Holding İnşaat Genel İş Başvurusu

İlgilendiğiniz iş ilanları içerisinde kendinize uygun bir ilana rastlayamadığınız ve ya ilgilendiğiniz özel bir pozisyon varsa yurtiçi ve yurtdışı işçi alımı kapsamında Akfen İnşaat’a genel iş başvurusu yapabilirsiniz. Genel başvuru bölümü Akfen Holding’e başvuruda bulunmak isteyen herkes için düzenlenmiştir. Bu bölüme yapılacak başvurular orta ve uzun vadede açılabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veritabanına kaydedilir. Başvurularda ilgilendiğiniz alanı bir ön yazıyla belirtmeniz gerekli. Spesifik bir pozisyon için direk www.akfen.com.tr web sayfasında bulunan “Açık Pozisyonlar” altında yer alan butondan; genel başvurularınız için sayfanın en altında yer alan “Genel Başvuru” butonundan bize ulaşabilirsiniz.

Akfen Holding İnşaat İnsan Kaynakları

Akfen İnşaat İnsan Kaynakları yönetimi, dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmayı, kurumsal hedefleri bireysel hedeflere indirgemeyi böylece şirket hedeflerine etkin ve verimli biçimde ulaşılmasını desteklemektedir.Çalışan profili değişim ve gelişime açık, başarı motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına takım ruhuna inanan, kaynaklarını ve zamanı doğru kullanan ve aynı zamanda sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek insan kaynağıdır. Seçme ve yerleştirme uygulamalarının amacı, kurum kültürüne ayak uydurabilecek adayları kurumumuza katmak ve bu sayede sürdürülebilir başarıyı yakalamaktır. Seçme yerleştirme sürecinde ayrımcılığa yer verilmeden, Holding’in vizyon ve misyonunu destekleyecek alımlar yapmak amaçlanır. Küresel ortaklarımızın olması nedeniyle işe alımlarda öncelikli kriterlerimiz; çalışanlarımızın çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olması, seyahat ve taşınma engelinin olmamasıdır. Pozisyona göre bazen teknik bilgi ve beceri iş başında kazandırılmakta bazen de tecrübeli ve alanında iddialı kişiler tercih edilmektedir.

Akfen Holding İnşaat İşçi ve Eleman Alımları

Adayların doğru işe yerleştirilmesini sağlamak amacıyla yapılandırılan yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme sürecinde insan kaynakları ve bölüm yöneticileri ortak çalışır. İnsan Kaynakları, ön değerlendirme sürecini yöneterek adayı mülakata davet eder. Adayın kurum kültürüne uygunluğu, aranan pozisyon ile adayın niteliklerinin eşleşmesi incelendikten sonra Genel Yetenek ve İngilizce Testleri uygulanır. Tarafsız bir değerlendirme yapılabilmesi için Kişilik Envanteri Testi uygulanarak İnsan Kaynaklarının gözlemleri teorik olarak da doğrulanır. Ardından adayın mesleki bilgisinin değerlendirilebilmesi için aday bölüm yöneticisi ile görüştürülür. Seçme sürecinin tamamlanması ile sonuç adaya bildirilir.

İlgili Makaleler