Ağaoğlu İnşaat İşçi Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Ağaoğlu İnşaat firmasında mı çalışmak istiyorsunuz? Ağaoğlu İnşaat iş ilanları, işçi alımı ve personel alımı. Ağaoğlu İnşaat iş başvurusu ve iş başvuru formu.

AĞAOĞLU İNŞAAT Türkiye’nin en bilindik inşaat şirketlerin başında gelmekle birlikte yaptığı ve hayata geçirdiği projeler ile de ismini duyurmuştur. Şirket uzun zamandır inşaat şirketi başta olmak üzere enerji, turizm ve sanayi alanında çalışmalar sürdürüyor. Enerji ve turizm alanına da güçlü bir şekilde girmiş faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket Türk inşaat şirketleri arasında gerçekleştirdiği inşaat ve yapı projeleriyle yer alırken diğer yandan işçi ve eleman alımlarıyla istihdam konusunda önemli Türk inşaat firmalarından biri.

AĞAOĞLU İNŞAAT işçi alımı kapsamında kurulduğundan bu yana binlerce kişiye iş imkanı sağlamış ve yeni projeler kapsamında da yeni işçi alımı ve personel alımı yapmaya devam etmektedir. İhtiyaç duyulan pozisyona göre inşaat projelerinde vasıflı, vasıfız, usta vb gibi kategorilerde işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Ağaoğlu İnşaat Projeleri ve Şantiyeler

Faaliyetlerine 1981 yılında kurduğu Akdeniz İnşaat ile başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu, inşaat, enerji, turizm ve sanayi sektörlerinde faaliyet göstermektedir. My konsepti ile üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran Ağaoğlu Şirketler Grubu, bugüne kadar tamamladığı projelerle 30 binin üzerinde nitelikli konut inşa etmiş ve bu projelerin birçoğunda hızlı satış rekorlarının ve arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır. Ağaoğlu’nun yarattığı My konsepti ile üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.

İnşaat sektörünün yanında Turizm sektöründe de tecrübesi ile başarılı işlere imza atmaya devam eden Ağaoğlu Şirketler Grubu, Kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ’da ve İstanbul’da bulunan otelleri ile Turizm sektöründeki önemli oyunculardan biri haline gelmiştir. Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük ve kapsamlı spor ve yaşam kulüplerinden olan My Club, içinde yer alan açık- kapalı yüzme havuzları, SPA merkezi, son teknoloji fitness salonları, KidsClub, Squash, masa tenisi ve basketbol sahaları ile hizmet vermektedir.

Yakın zamanda faaliyetlerine başlayan Ağaoğlu Enerji Grubu, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’nin çevreye duyarlı bir şekilde kalkınmasına katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Özellikle doğal enerji kaynaklarına yönelerek yenilenebilir enerji alanında gerçekleştireceği yatırımlar için 2 milyar Dolarlık yatırımı programına almıştır. Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’ye değer katan ve ekonomiye yön veren büyük projelerin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yürütülen çalışmalara destek vermektedir. Geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği öncü rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

Ağaoğlu İnşaat İş İlanları, İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu

Gerçekleştirdiği projelerin tasarımı ve kalitesiyle adını duyuran AĞAOĞLU İNŞAAT işçi alımı ve personel alımından yararlanmak isteye adaylar AĞAOĞLU İNŞAAT iş ilanlarını takip ederek gerekli şartları taşıdıkları takdirde AĞAOĞLU İNŞAAT iş başvurusu yapabilirler. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar AĞAOĞLU İNŞAAT iş ilanlarını insan kaynakları portalları üzerinden veya şirketin web sayfası üzerinden takip ederek kendileri için uygun gördükleri iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.