AfganistanIrakLibyaYurtdışı İş

77 İnşaat İşçi Alımı, Yurtiçi Yurtdışı İş İlanları, İş Başvurusu

77 İnşaat yurtiçi ve yurtdışı işçi alımı, iş ilanları, iş başvurusu ve iş başvuru formu. 77 İnşaat yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına nasıl ulaşabilir, nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz. İşçi ve personel alımı var mı. İnsan kaynakları iş başvuru formu doldurma ve iş başvurusu nasıl yapılır.

Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında iş yapan inşaat firmaları ve müteahhitlik şirketlerinde hali hazırda on binlerce çalışan olmasının yanında yine söz konusu inşaat firmalarında iş imkanlarını değerlendirmek isteyenlerin sayısı da oldukça fazla. Bu konuda özellikle yurtdışında iş arayan, yurtdışı inşaat işlerinde çalışmak ve yurtdışı inşaat iş ilanlarını değerlendirmek isteyenler için yurtdışında iş yapan ve yurtdışına işçi götüren eleman arayan Türk inşaat şirketleri önemli iş imkanları ve iş olanakları sağlıyorlar. Söz konusu bu şirketlerden bir tanesi de Afganistan, Irak ve Libya gibi ülkelerde yurtdışı işler de yapan 77 İnşaat. Peki 77 İnşaat yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına nasıl ulaşabilir, nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz. İşçi, inşaat elemanı, inşaat ustası ve personel alımı var mı. İnsan kaynakları iş başvuru formu doldurma ve iş başvurusu nasıl yapılır. Kısaca bunlara değinelim.

Kurumsal bir inşaat ve müteahhitlik şirketi olan 77 İnşaat işçi ve personel alımı konusunda da prensipli ve belirli kriterler çerçevesinde hareket eden bir şirket. İnşaat işlerinde ister yurtiçi ister yurtdışı olsun çalışmak isteyenler için 77 İnşaat (Yetmiş Yedi İnşaat) da değerlendirilebilecek şirketlerden biri olarak öne çıkıyor. Sizler de Irak, Afganistan, Libya ve Afrika gibi bölgelerde projeler üstlenen 77 İnşaat’ın ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiği yurtiçi ve yurtdışı işçi personel alımlarına ve güncel iş ilanlarına iş başvurusunda bulunarak iş imkanlarından faydalanma şansı yakalayabilirsiniz.

77 İnşaat & Taahhüt, Projeler ve İnşaat İşleri

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışına iş yapan, inşaat projeleri üreten 77 İnşaat önemli ve kendisini kanıtlamış Türk inşaat şirketlerinden biri olarak öne çıkıyor. Kuruluşu 1988 yılına dayanan 77 İnşaat başta toprak işleri, asfalt yollar, otoyollar, tüneller, köprüler, viyadükler, kazık, hidrolik yapılar, apronlar olmak üzere çeşitli inşaat projelerinde gösterdiği başarılar ile hızlı bir büyüme ve yükseliş kaydetmiştir. 77 İnşaat ayrıca havaalanı pist onarımları, birlik kütüğü, yaşam destek ve konaklama kampları; başta askeri kışla olmak üzere tesisler ve binalar, havacılık hangarları, bir hava operasyon merkezi, atık yönetimi ve sivil sektördeki diğer çeşitli altyapı projeleri; ayrıca petrol & gaz sektöründe rafineri altyapısı, yüzey tesisleri, petrol kuyusu ped altyapı işleri, petrol kuyusu bağlantı boruları ve petrol sahası elektromekanik ekipmanların montajı işlerini de yapmaktadır.

Irak’ta, Afganistan’da ve Libya’da iş yapan inşaat projeleri olan Türk inşaat şirketlerinden biri olan 77 İnşaat özellikle savaş sonrası Irak’ın yeniden yapılanmasında önemli katkıları olan, Irak’a çalışacak işçi götüren eleman arayan bir şirket olarak da öne çıkıyor. Yine Afganistan’da iş yapan Türk şirketlerden biri olarak 2009 yılından bu yana onlarca inşaat projesi üstlenirken Libya’da iş yapan, Libya’ya işçi götüren eleman alan, iş imkanları sağlayan Türk inşaat firmaları arasında da önemli bir yere sahiptir.

77 İnşaat İşçi ve Personel Alımı, İnsan Kaynakları, Açık Pozisyonlar

Yukarıda da belirttiğimiz üzere kurumsal bir şirket olan 77 İnşaat gerek yurtiçi gerek yurtdışı tüm kategorilerde işçi ve personel alımını insan kaynakları departmanı üzerinden yönetiyor. Gerek doğrudan iş başvuruları gerekse açık pozisyonlar ve personel ihtiyaçları doğrultusunda yayınlanan iş ilanlarına iş başvuruları tamamen belirli kriterler üzerinden gerçekleşiyor. Dolayısıyla 77 İnşaat şirketine yapacağınız iş başvurularında şirketin insan kaynakları biriminin kriterlerini göz önünde bulundurmanız ve başvurularınızı buna göre yapmanız şansınızı arttıracaktır.

Şirket işçi ve personel ihtiyaçları kapsamında pek çok farklı pozisyonda işçi ve personel alımı gerçekleştirmekle birlikte, yeni açılan pozisyonları da duyurmaktadır. 77 İnşaat bünyesinde mühendis, mimar, muhasebeci, ofis personeli, usta, iş makinesi operatörü, şantiye şefi, vasıfsız işçi, beden işçisi gibi pek çok farklı kategoride iş bulma şansınız var. Şu yazımıza da göz atabilirsiniz: Yurtdışında İş Yapan En Büyük Türk İnşaat Firmaları

77 İnşaat İş İlanları, İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu

Yurtiçi ve yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmaları ve yapı şirketleri arasında önemli bir yeri olan, yurtdışı işçi alımı yapan, yurtdışına işçi götüren firmalardan biri olan 77 İnşaat işçi ve personel alımı yaparken adaylarda tecrübe ve deneyime büyük önem verirken, işe alımlarda ve iş başvurularını değerlendirmede buna göre hareket etmektedir. İster ilkokul mezunu olun ister lisans mezunu olun 77 İnşaat şirketine iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapmanız mümkün. İnsan kaynakları iş başvurusu değerlendirmelerini yaptıktan sonra uygun pozisyon açıldığında eğer gerekli şartları taşıyorsanız size dönüş yapar ve çalışma imkanı sunar. Peki 77 İnşaat iş ilanlarına nasıl ulaşabilir, nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

77 İnşaat yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına ulaşmanın en kolay yolu internettir. Şirket eğer yeni işçi ve personel alımı yapacaksa buna dair iş ilanlarını internet üzerinde kariyer sitelerinde veya kendine ait web sitesi üzerinde yayınlar. Söz konusu bu ilanlara iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabileceğiniz gibi doğrudan genel iş başvurusu da gerçekleştirebilirsiniz. 77 İnşaat genel iş başvurusu için şirketi web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümünü ziyaret edebilir ve buradan iş başvuru formu doldurarak genel iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaparken ciddi bir CV hazırlamanız veya iş başvuru formunu tüm deneyim ve tecrübelerinizi de içerecek şekilde doldurmanız oldukça önemli.

İlgili Makaleler