Zafer İnşaat Personel Alımı ve İş Başvurusu | insaatelemani.Com 2017

Zafer İnşaat Personel Alımı ve İş Başvurusu

5 Ekim 2015 Pazartesi |

Facebook'ta Beğen
Twitter'da Takip Et

Uluslararası inşaat projelerinde çok büyük deneyime sahip Zafer İnşaat A.Ş.; ZAF Grubu’nun lider üyesidir. Geçen 20 yıl gibi kısa bir sürede, dünyanın itibarlı devlet kuruluşları ve uluslararası markalarıyla birlikte çalışarak, 100’den fazla projeyi başarıyla tamamlamıştır. Firma ihtiyaçları kapsamında yurtiçi ve yurtdışı projelerinde personel ve işçi alımı yapmaya devam etmektedir.

Zafer İnşaat‘ın başarıyla tamamladığı projeler kapsamında; Mühendislik, Tedarik, Yapım (EPC) Sözleşmeleri ile Yenileme İşleri, Sanayi Tesisleri ve Konut Kompleksleri yer almaktadır. Ankara’da Genel Merkez ve yurt dışında ofisleri bulunan Zafer İnşaat; her tür ve büyüklükte yapım sözleşmelerini yürütme yeteneğine sahip genç ve güçlü bir kadroyla hizmet vermektedir.

Etkin bir ofis ve proje yönetimi için en yeni teknolojilerin kullanılmasında ısrarcı olan Zafer İnşaat; tüm büro işlemlerinde, belge ve malzeme kontrolünde, ihale işlemlerinin her aşamasında, planlama, proje ve taslak hazırlamada ve her türlü iletişimde bilgisayar ortamını kullanmaktadır. 18’i aşkın farklı ülkedeki 31 farklı noktada yürütmüş olduğu çalışmalar, Zafer İnşaat’ın mobilizasyon ve hızlı uyum sağlama yeteneğinin büyüklüğünü göstermektedir.

Binlerce yıldan bu yana olduğu gibi günümüzde de; ekonomi ve kültür yollarının kavşağında bulunan Türkiye, büyük potansiyele sahip toplum yapısıyla birlikte; Balkanlardan Orta Asya’ya, Kafkaslardan Orta Doğu’ya, Türk-i Cumhuriyetlerden Kuzey Afrika Ülkelerine kadar çok geniş bir coğrafyanın ortasında yer almaktadır.

Türk mühendis ve işçisinin deneyimini, çalıştığımız ülkenin yerel iş gücü ve yerel malzemesiyle birlikte
uyum içinde kullanarak, sadece kendi ülke ekonomimize değil, çalıştığımız tüm ülkelerin ekonomilerine
katma değer sağlarız.

ZAFER İNŞAAT İŞÇİ ve PERSONEL ALIMI
Yurtdışında önemli iş ve projelere imza atan Zafer İnşaat bünyesinde çalışmak isteyen adaylar şu bölümlerde çalışma imkanı bulabilirler. Proje Koordinasyon, Satın Alma, Mimari Ofis,  Lojistik, Elektrik Birimi, Finans, Mekanik Birimi, Muhasebe, Personel Yönetim Sistemleri.

ZAFER İNŞAAT YURTDIŞI İŞÇİ ALIMI
Yurtdışında toplam 31 farklı ülkede projeler üstlenerek faaliyetlerine devam eden Zafer İnşaat yurtdışı işçi alımı da gerçekleştirmektedir.

ZAFER İNŞAAT İŞ BAŞVURUSU
Şimdiye kadar birçok ülkede önemli projelere imza atan Zafer İnşaat’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan firmanın diğer insan kaynakları portallarında yayınladığı iş ilanlarını da takip edebilirsiniz.

zafer inşaat, zafer inşaat iş ilanları, zafer inşaat yurtdışı projeleri, zafer inşaat yurtdışı, zafer inşaat papua yeni gine


Zafer İnşaat Personel Alımı ve İş Başvurusu


iş başvurusu, iş başvuru formu, türk firmalar, rusya, türkmenistan, katar, işkur, yurtdışı işçi alımı, mobilyacı, demirci, aşçı, şoför, kalıpçı, makine operatörü, ekskavatör, sıvacı, boyacı, şantiye şefi, elektrikçi
Facebook'ta Beğen
Twitter'da Takip Et

Gönderi Yap

Yeni İlan ve Haberler

Katar ve Türkiye Arasında İş Hacmi Artıyor
Rönesans Holding Hollanda'da İş Yapacak
Yurtdışı inşaat işçisi maaşları ne kadar?
Ant Yapı Rusya, Türkmenistan, Amerika ve İngiltere'de iş yapıyor
Yurtdışı iş: aşçı, garson, komi, barmen, elektrikçi, tesisatçı, kaynakçı, boyacı...
Libya'da yurtdışı işçi maaşları ne kadar?
En Fazla İnşaat Elemanı Alımı Yapan Firmalar
Rönesans İnşaat 2017 personel işçi alımı, iş başvurusu
Doğuş İnşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanları 2017
Tekfen İnşaat Yanbu - Cidde Boru Hattını İnşaa Edecek
Peker İnşaat Yurtdışına Açılmayı Planlıyor
2017'de Rusya ve Avrupa'da Türk Şirketler
ENKA İNŞAAT Libya ve Irak Eleman Alımı İş Başvurusu
NATA İnşaat Türkmenistan İşçi Eleman Alımı
SUMMA İnşaat Libya Teknik Ressam Personel Alımı
SUMMA İnşaat Libya Kalite Kontrol Şefi Personel Alımı
SUMMA İnşaat Libya Ofis Mimarı Eleman Alımı
Limak İnşaat Ukrayna'da iş yapacak
NATA İnşaat Türkmenistan Yurtdışı Eleman İşçi Alımı
SUMMA İnşaat Libya İnce İşler Şefi Eleman Alımı