Yurtdışı Yurtiçi Kaynakçı Arayan Firmalar İş İlanları Alımlar | insaatelemani.Com 2017

Yurtdışı Yurtiçi Kaynakçı Arayan Firmalar İş İlanları Alımlar

13 Temmuz 2016 Çarşamba |

Facebook'ta Beğen
Twitter'da Takip Et

İnşaat denildiğinde akla ilk gelen ülkelerden biri Türkiye’dir. Türkiye’de lokomotif sektörlerden biri olan İnşaat sektöründe binlerce inşaat firması faaliyet göstermekte ve iş yapmaktadır. Bunun yanın söz konusu Türk inşaat firmaları sadece yurtiçinde değil yurtdışında çok önemli projelere imza atarak birçok farklı ülkede iş yapmaktadırlar. Türk firmaların iş yaptığı bununla birlikte işçi ve personel alımı yaptığı ülkelerden bazıları RUSYA, UKRAYNA, IRAK, LİBYA, SUUDİ ARABİSTAN ve TÜRKMENİSTAN.

Türk inşaat firmaları yurtiçi ve yurtdışı işe alımlarda çok farklı pozisyonlarda eleman alımı yapıyorlar. Bilindiği üzere inşaat yapıları çok gelişmiş yapılar olduğu için çok farklı kategorilerde elemana ihtiyaç duyuluyor. İşçi ve personel alımlarında başta gelenlerden biri de kaynakçı alımları. Şirketler ellerindeki projelerin büyüklüğüne göre yurtdışında ve yurtiçinde çok sayıda kaynakçı alımı yapıyorlar.

Peki kaynakçı nedir?
Kaynakçı resmi olarak şu şekilde tanımlanmaktadır. Kaynakçı, madeni parçaların birleştirilecek yerlerini eriterek birbirine kaynaştırır; bu iş için bir hamlaç alevinden, bir elektrik kaynağından ya da kimyevi usullerden yararlanılır.

Kaynakçı Alımı Yapan Firmalar, Yurtdışı Kaynakçı Alımı
En fazla kaynakçı alımı yapan firmaların başında tabiki inşaat firmaları gelmektedir. Ancak kaynakçılara olan talep sadece inşaa alanında değil. Gemi yapımı gibi çok farklı alanlarda da kaynakçılara ihtiyaç oluyor. Günümüzde yapı sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların kaynakçıya ihtiyacı var. Yurtiçinde faaliyet gösteren firmalar yurtiçi kaynakçı alımı yaparken yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmaları yurtdışına kaynakçı alımı yapmaktadırlar.

Kaynakçı İş İlanları ve İş Başvurusu
Yurtdışı ve yurtiçinde kaynakçı olarak iş arayan adayları firmaların iş ilanlarına yenibiriş.com ve kariyer.net gibi iş ilanları yayınlayan isteler üzerinden ulaşabilir ve burada uygun gördükleri ilanlara iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan firmalarına genel başvuru uygulaması varsa buradan da genel iş başvurusu yapabililer.

Kaynakçı Maaşları Ne Kadar?
Kaynakçı maaşları firmaların ücret politikasına göre değişim göstermekle birlikte. Yurtiçi ve yurtdışında firmaların verdiği maaşlar yine önemli ölçüde farklı olabilir.

yatılı şantiye kaynakçı iş ilanları, yatılı kaynakcı arayan firmalar, ankara kaynakçı maaşları, kayseride kaynakçı arayan firmalar


Yurtdışı Yurtiçi Kaynakçı Arayan Firmalar İş İlanları Alımlar


iş başvurusu, iş başvuru formu, türk firmalar, rusya, türkmenistan, katar, işkur, yurtdışı işçi alımı, mobilyacı, demirci, aşçı, şoför, kalıpçı, makine operatörü, ekskavatör, sıvacı, boyacı, şantiye şefi, elektrikçi
Facebook'ta Beğen
Twitter'da Takip Et

Comments are closed.

Yeni İlan ve Haberler

Katar ve Türkiye Arasında İş Hacmi Artıyor
Rönesans Holding Hollanda'da İş Yapacak
Yurtdışı inşaat işçisi maaşları ne kadar?
Ant Yapı Rusya, Türkmenistan, Amerika ve İngiltere'de iş yapıyor
Yurtdışı iş: aşçı, garson, komi, barmen, elektrikçi, tesisatçı, kaynakçı, boyacı...
Libya'da yurtdışı işçi maaşları ne kadar?
En Fazla İnşaat Elemanı Alımı Yapan Firmalar
Rönesans İnşaat 2017 personel işçi alımı, iş başvurusu
Doğuş İnşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanları 2017
Tekfen İnşaat Yanbu - Cidde Boru Hattını İnşaa Edecek
Peker İnşaat Yurtdışına Açılmayı Planlıyor
2017'de Rusya ve Avrupa'da Türk Şirketler
ENKA İNŞAAT Libya ve Irak Eleman Alımı İş Başvurusu
NATA İnşaat Türkmenistan İşçi Eleman Alımı
SUMMA İnşaat Libya Teknik Ressam Personel Alımı
SUMMA İnşaat Libya Kalite Kontrol Şefi Personel Alımı
SUMMA İnşaat Libya Ofis Mimarı Eleman Alımı
Limak İnşaat Ukrayna'da iş yapacak
NATA İnşaat Türkmenistan Yurtdışı Eleman İşçi Alımı
SUMMA İnşaat Libya İnce İşler Şefi Eleman Alımı