Polimeks İnşaat İşçi Eleman Alımı, İş Başvurusu

22 Ocak 2014 Çarşamba |

Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışın önemli projelere imza atan Polimeks ihtiyaçları doğrultusunda her gün yeni işçi ve eleman alımı yapmaya devam ediyor. Yurtiçinde ve Türkmenistan’da devam eden projeleri için hali hazırda birçok iş ilanın yayınlayan firma eleman alımlarını genellikle insan kaynakları portalları üzerinden yapıyor.

Polimeks İnşaat
Adı yurtdışı ve yurtiçinde gerçekleştirdiği etkileyici projelerle birlikte anılan Polimeks, sanatsal çizgileriyle öne çıkan anıtsal kamu yapılarından ticari komplekslere, hastane ve arıtma tesisi gibi teknik işlevi yoğun projelerden konut sitelerine kadar uzanan geniş bir portföyün sahibi.

Polimeks İnşaat İnsan Kaynakları
“Doğru İşe Doğru İnsan” felsefesinden hareketle; bizi farklı kılan insan kaynaklan politikamız, insan zekâsına ve yeteneğine yatırım yapmaya yöneliktir. Çalışanlarımızı yetenek ve niteliklerine uygun olarak konumlandırarak, onların gelişimlerine katkıda bulunmak ve bu sayede firmamızın başarı ve hizmet kalitesini yükseltmek, Polimeks İnşaat’ın İnsan Kaynakları anlayışının temelini oluşturmaktadır. Nitelikli insan kaynağının, hizmet ve ürün kalitemizin en büyük güvencesi olduğunun bilincindeyiz. Alanında uzman, profesyonel bir yaklaşımla hareket eden çalışanlarımız sayesinde, üstlendiğimiz projeleri kısa zamanda tamamlayarak teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Kısa zamanda büyük başarılara imza atan profesyonellerden oluşan Polimeks Ailesi olarak, emin adımlarla daha büyük başarılara yürüyoruz.

Polimeks İnşaat İş Başvurusu
Polimeks İnşaat eleman ve işçi alımlarından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, firmanın iş ilanlarına insan kaynakları portalları üzerinden ulaşabilir iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan isteyen adaylar yine Polimeks İnşaat insan kaynakları departmanına da iş başvurusu yapabilirler.

polimeks iş başvurusu

polimeks inaat i bavurusu

polimeks inşaat iş başvurusu

cv@polimeksinsaat com

polimeks inşaat iş başvuru formu

Gönderiler

 1. zöhtü karabulut diyor ki:

  18 yıldır tır ve cekici şoförlüyü yapmaktayım tekbir cezam bile yok firmanızdan kanal istanbul için iş rica ediyorum 535 441 91 01 E_T_D_T_G Sınıfı ehliyetim var

 2. yüksel ünal diyor ki:

  selam ben yüksel ünal mobilya imalat veya montaş ustasıyım 41 yaşındayım yurt dışında iş aramaktayım azerbayban türkmenistan
  veya kazak rusya sayğılar

 3. yüksel ünal diyor ki:

  selamlar benmobilya veya maranğoz ustasıyım 25 yıldır bu işle uğraşmaktayım yurt dışında iş aramaktayım montaj veya imalat olabilir azerbaycan türkmenistan veya tüm ülkeler saygılar
  yüksel ünal cep 5354568910

 4. Burhan Nişantaş diyor ki:

  Serbest meslek mensubuyum birçok meslek içersinde iç dekarasyon (badana boya)ve koltuk döşeme, boya ve cila işlerini sebviyor ve zevkle yapmaktayım. YURTDIŞINDA faaliyet gösteren şirketlerde sigortalı olarak çalışmak istiyorum. Boya işlerinde çevremden ekipim de mevcuttur.

 5. haydar koç diyor ki:

  elektrik formeniyim sizlerle çalışmak istyorum gucunuze guckatmak istyorum.

 6. cengiz diyor ki:

  28 YILDIR SIHI TESİSAT VE TÜNEL KALIP TESİSAT USTASIYIM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTIYORUM 0532 342 87 41

 7. reşat kuçuk diyor ki:

  Aşçi basi olarak çalisdim yurt disinda çalismak istiyorum

Gönderi Yap