Peker İnşaat Yurtdışına Açılmayı Planlıyor | insaatelemani.Com 2017

Peker İnşaat Yurtdışına Açılmayı Planlıyor

29 Kasım 2016 Salı |

Facebook'ta Beğen
Twitter'da Takip Et

Türkiye’de inşaat alanında faaliyet gösteren firmalar her yıl yeni ve kaliteli projelere imza atmaya devam ediyorlar. Bu firmalardan biri de PEKER İNŞAAT.

Peker İnşaat 1974 yılından bu yana birçok projeye imza atarak kendini kanıtlamış olan yapı ve inşaat şirketlerinden biri. Söz konusu firma faklı alanlarda birçok proje tamamlamış. Bunlar arasında sulama sistemleri, limanlar, barajlar, büyük ölçekli atık su kanalları, kolektörler, altyapı sistemleri, doğalgaz boru hatları, pompa istasyonları, askeri havaalanları, konut binaları, dev hangarlar, depolar, turizm tesisleri, su ve atık su tesisleri yer alıyor. Şirket çalışmaya başladığı günden bu yana üstlendiği tüm projeleri titizlikte gerçekleştirmiş ve teslim etmiştir.

Türk inşaat şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan Peker İnşaat ilk prensip olarak kaliteye oldukça fazla önem veriyor. Kalite anlayışı kapsamında Peker İnşaat şirket olarak ISO belgeleri ile donanımlı bir yapı ve inşaat şirketi. Çalışanları konusunda da kaliteyi üst seviyeye taşıyan ve bu seviyede tutmaya devam eden şirket çalışanlarının üstlendikleri pozisyonlarda başarılı olması ve yaptıkları işlerde kaliteyi arttırmak için daima çalışanlarını eğitimler yolu ile donatmakta ve bilinçlendirmektedir. Şirket müşterileri için bitirdikleri işlerin kalitesinin çalışanların kalitesine bağlı olduğuna inanıyor ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürüyor.

Yurtdışı Türk firmalar arasına girmeyi planlıyor
Peker İnşaat tüm Türkiye çapında çok sayıda önemli projeye imza atmış ve yeni projelerine devam etmektedir. Şirket çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken diğer yandan da gerçekleştirdiği işçi ve personel alımıyla istihdama da katkı sağlamaktadır. Diğer yandan Peker İnşaat’ın amacı yerel projeleri gerçekleştirmeye devam ederken bir yandan da uluslararası yapı ve inşaat piyasasına açılmak. Yurtdışı Türk inşaat şirketleri arasına girmesinin ardından yurtdışı işçi ve personel alımı yaparak da yine belli bir oranda istihdama katkı sağlayacaktır.

kolın yurtdışına kepce operatoru goturen kısının telıfon numarası


Peker İnşaat Yurtdışına Açılmayı Planlıyor


iş başvurusu, iş başvuru formu, türk firmalar, rusya, türkmenistan, katar, işkur, yurtdışı işçi alımı, mobilyacı, demirci, aşçı, şoför, kalıpçı, makine operatörü, ekskavatör, sıvacı, boyacı, şantiye şefi, elektrikçi
Facebook'ta Beğen
Twitter'da Takip Et

Comments are closed.

Yeni İlan ve Haberler

Katar ve Türkiye Arasında İş Hacmi Artıyor
Rönesans Holding Hollanda'da İş Yapacak
Yurtdışı inşaat işçisi maaşları ne kadar?
Ant Yapı Rusya, Türkmenistan, Amerika ve İngiltere'de iş yapıyor
Yurtdışı iş: aşçı, garson, komi, barmen, elektrikçi, tesisatçı, kaynakçı, boyacı...
Libya'da yurtdışı işçi maaşları ne kadar?
En Fazla İnşaat Elemanı Alımı Yapan Firmalar
Rönesans İnşaat 2017 personel işçi alımı, iş başvurusu
Doğuş İnşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanları 2017
Tekfen İnşaat Yanbu - Cidde Boru Hattını İnşaa Edecek
2017'de Rusya ve Avrupa'da Türk Şirketler
ENKA İNŞAAT Libya ve Irak Eleman Alımı İş Başvurusu
NATA İnşaat Türkmenistan İşçi Eleman Alımı
SUMMA İnşaat Libya Teknik Ressam Personel Alımı
SUMMA İnşaat Libya Kalite Kontrol Şefi Personel Alımı
SUMMA İnşaat Libya Ofis Mimarı Eleman Alımı
Limak İnşaat Ukrayna'da iş yapacak
NATA İnşaat Türkmenistan Yurtdışı Eleman İşçi Alımı
SUMMA İnşaat Libya İnce İşler Şefi Eleman Alımı
Rusya'daki Türk İnşaat Şirketlerinde Son Durum