İçtaş İnşaat Personel ve İşçi Alımı, İçtaş İnşaat İş Başvurusu | insaatelemani.Com 2017

İçtaş İnşaat Personel ve İşçi Alımı, İçtaş İnşaat İş Başvurusu

16 Temmuz 2016 Cumartesi |

Facebook'ta Beğen
Twitter'da Takip Et

Türkiye’deki önemli inşaat firmaları arasında yer alan İçtaş İnşaat firması inşaat, enerji, turizm, altyapı ve sanayi alanlarında faaliyet göstermektedir. Karayolu, otoyol ve köprüler, demiryolu, havalimanları, liman marina ve sulama yapıları, enerji tesisleri, üstyapı ve turizm projeleri firmanın uzmanlık alanları arasında yer alıyor. İçtaş İnşaat kurumsal yapısı ve projeleri kapsamında şu ana kadar çok sayıda personel ve işçi alımı yaparak istihdama katkıda bulunmakta ve bundan sonra da yeni eleman ve işçi alımlarıyla bulunmaya devam edecektir.

İçtaş İnşaat Tekirdağ, Ankara, Edirne ve Kocaeli gibi illerde eleman ve işçi alımına devam etmektedir. İçtaş İnşaat’ın yayınladığı bazı ilanlar şöyle:

– Kalite Kontrol Mühendisi,
– Sağlık Personeli,
– Kimya Mühendisi,
– Çevre Mühendisi,
- Etüt-Proje Mühendisi,
- Gece Sorumlusu.

İnşaat sektöründe çalışmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına ulaşabilir ve uygun gördükleri iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirler. Firmanın iş ilanlarını iş ilanları portalları üzerinden takip edebilir uygun gördüğünüz iş ilanlarına buralardan başvuru yapabilirsiniz.

İÇTAŞ İNŞAAT PERSONEL VE İŞÇİ ALIMI, İŞ BAŞVURUSU
İçtaş İnşaat firmasının yeni iş ilanlarına ulaşmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş ilanları yayınlayan portallar üzerinden firmanın ilanlarına ulaşabilir ve uygun gördükleri iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Diğer yandan firma konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilir buradan diledikleri konuda bilgi sahibi olabilirler.

İÇTAŞ İNŞAAT 

1969 yılında temelleri atılan ve bugün bir Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş. (IC Holding) faaliyetlerini temelde İnşaat, Enerji Üretimi ve Dağıtımı, Turizm, Sanayi, Altyapı sektörlerinde sürdürmektedir.; IC Holding stratejik yaklaşım, karar süreçlerine katılım, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilincini teşvik eden bir yönetim anlayışına sahiptir.

Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan IC Holding, bu politikasından ödün vermeden ve standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir.

Sürekli büyüyen ve gelişen kurumsal bir yapı içinde Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren IC Holding son yıllarda başta Rusya Orta Doğu, Orta Asya ve Avrupa gibi Dünyanın çeşitli bölgelerinde,özellikle nitelikli müteahhitlik hizmetleri ve orta ölçekli sanayi grubu faaliyetleri olmak üzere birçok proje geçekleştirmektedir.

içtaş iş ilanları


İçtaş İnşaat Personel ve İşçi Alımı, İçtaş İnşaat İş Başvurusu


iş başvurusu, iş başvuru formu, türk firmalar, rusya, türkmenistan, katar, işkur, yurtdışı işçi alımı, mobilyacı, demirci, aşçı, şoför, kalıpçı, makine operatörü, ekskavatör, sıvacı, boyacı, şantiye şefi, elektrikçi
Facebook'ta Beğen
Twitter'da Takip Et

Comments are closed.

Yeni İlan ve Haberler

Katar ve Türkiye Arasında İş Hacmi Artıyor
Rönesans Holding Hollanda'da İş Yapacak
Yurtdışı inşaat işçisi maaşları ne kadar?
Ant Yapı Rusya, Türkmenistan, Amerika ve İngiltere'de iş yapıyor
Yurtdışı iş: aşçı, garson, komi, barmen, elektrikçi, tesisatçı, kaynakçı, boyacı...
Libya'da yurtdışı işçi maaşları ne kadar?
En Fazla İnşaat Elemanı Alımı Yapan Firmalar
Rönesans İnşaat 2017 personel işçi alımı, iş başvurusu
Doğuş İnşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanları 2017
Tekfen İnşaat Yanbu - Cidde Boru Hattını İnşaa Edecek
Peker İnşaat Yurtdışına Açılmayı Planlıyor
2017'de Rusya ve Avrupa'da Türk Şirketler
ENKA İNŞAAT Libya ve Irak Eleman Alımı İş Başvurusu
NATA İnşaat Türkmenistan İşçi Eleman Alımı
SUMMA İnşaat Libya Teknik Ressam Personel Alımı
SUMMA İnşaat Libya Kalite Kontrol Şefi Personel Alımı
SUMMA İnşaat Libya Ofis Mimarı Eleman Alımı
Limak İnşaat Ukrayna'da iş yapacak
NATA İnşaat Türkmenistan Yurtdışı Eleman İşçi Alımı
SUMMA İnşaat Libya İnce İşler Şefi Eleman Alımı