Gap İnşaat Türkmenistan Personel Alımı İş Başvurusu | insaatelemani.Com 2017

Gap İnşaat Türkmenistan Personel Alımı İş Başvurusu

9 Eylül 2015 Çarşamba |

Facebook'ta Beğen
Twitter'da Takip Et

Grup kuruluşunun ilk yıllarında, tekstil ürünleri üretimi ve pazarlaması konusunda faaliyet gösterirken temel faaliyetler zaman içinde inşaat, enerji, finans, pazarlama ve dış ticaret sektörlerine de yaygınlaştırılmıştır.

Çalık Holding, 17 şirketi ile konsolide aktif büyüklüğü 2002 yılı sonunda 600 milyon doları aşmış ve toplam 10 bin’i aşkın kişiyi istihdam eden çok sektörlü, uluslararası rekabet gücü olan, insana, çevreye ve toplumsal değerlere saygılı ve duyarlı; farklı coğrafyalarda faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. “Çalık” bir dünya şirketi olarak faaliyet alanlarını farklı coğrafya ve sektörlere yaygınlaştırarak hızlı bir şekilde ilerlemesini sürdürmektedir.

Denim kumaş üretimi alanında bir dünya markası olan Grup, Malatya ve Türkmenistan’da bulunan ve entegre üretim yapan tekstil kompleksleri ile pamuk ipliğinden konfeksiyona çok çeşitli tekstil ürününde dünya ölçeğinde rekabet gücüne sahiptir. Global çaplı tekstil şirketleri ile oluşturduğu stratejik ortaklıklar, Çalık Holding’e geniş bir coğrafyada dünya pazarlarına ulaşma kabiliyeti kazandırmıştır. Grubun en büyük ticaret pazarları Türkiye, ABD, Avrupa Birliği Ülkelerinin yanısıra, Rusya, Japonya ve Doğu Avrupa ülkeleridir.

Çalık Holding, inşaat sektöründeki faaliyetleri kapsamında, tekstil ve çeşitli sanayi alanlarına (Çimento, Kağıt, Gübre ve Enerji) yönelik anahtar teslim üretim tesisleri, konut, hastahane, okul, iş merkezi, sosyal alanlar ve yol inşaatları gerçekleştirmektedir. Grubun inşaat sahasındaki faaliyetleri ağırlıklı olarak Türkmenistan’da üstlendiği projelerden oluşmaktadır. Grubun halen yürüttüğü projelerin büyüklüğü toplam 700 milyondolardır.

Grubun finans sektöründeki iştiraki Çalıkbank, ülkemiz yatırım bankacılığı alanına derinlik kazandırma amacına yönelik faaliyetlerini her geçen gün daha da etkinleştirmektedir. Türkiye’nin giderek artan enerji ihtiyacını da göz önüne alarak, enerji sektörüne yatırım yapmaya karar veren Grup, elektrik üretimi ve elektrik dağıtımının yanısıra doğalgaz dağıtımı ve toptan satımı gibi konularda da çalışmalarını yürütmektedir. Grup halen Türkmenistan’da 3 doğalgaz çevrim santralinin projesini yürütümektedir.

Gap İnşaat Türkmenistan Personel Alımı
Firma Türkmenistan’da faaliyette bulunan projesi için personel alımı yapıyor. Gap İnşaat personel alımlarından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar kariyer.net üzerinden firmanın ilanlarına ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

gap inşaat iş ilanları, yurtdışı kaynakçı alımı, gap inşaat türkmenistan iş ilanları, gap inşaat, türkmenistan inşaat iş ilanları


Gap İnşaat Türkmenistan Personel Alımı İş Başvurusu


iş başvurusu, iş başvuru formu, türk firmalar, rusya, türkmenistan, katar, işkur, yurtdışı işçi alımı, mobilyacı, demirci, aşçı, şoför, kalıpçı, makine operatörü, ekskavatör, sıvacı, boyacı, şantiye şefi, elektrikçi
Facebook'ta Beğen
Twitter'da Takip Et

Gönderi Yap

Yeni İlan ve Haberler

Katar ve Türkiye Arasında İş Hacmi Artıyor
Rönesans Holding Hollanda'da İş Yapacak
Yurtdışı inşaat işçisi maaşları ne kadar?
Ant Yapı Rusya, Türkmenistan, Amerika ve İngiltere'de iş yapıyor
Yurtdışı iş: aşçı, garson, komi, barmen, elektrikçi, tesisatçı, kaynakçı, boyacı...
Libya'da yurtdışı işçi maaşları ne kadar?
En Fazla İnşaat Elemanı Alımı Yapan Firmalar
Rönesans İnşaat 2017 personel işçi alımı, iş başvurusu
Doğuş İnşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanları 2017
Tekfen İnşaat Yanbu - Cidde Boru Hattını İnşaa Edecek
Peker İnşaat Yurtdışına Açılmayı Planlıyor
2017'de Rusya ve Avrupa'da Türk Şirketler
ENKA İNŞAAT Libya ve Irak Eleman Alımı İş Başvurusu
NATA İnşaat Türkmenistan İşçi Eleman Alımı
SUMMA İnşaat Libya Teknik Ressam Personel Alımı
SUMMA İnşaat Libya Kalite Kontrol Şefi Personel Alımı
SUMMA İnşaat Libya Ofis Mimarı Eleman Alımı
Limak İnşaat Ukrayna'da iş yapacak
NATA İnşaat Türkmenistan Yurtdışı Eleman İşçi Alımı
SUMMA İnşaat Libya İnce İşler Şefi Eleman Alımı