ENKA İNŞAAT Libya ve Irak Eleman Alımı İş Başvurusu

Dünya üzerinde uluslararası alanda dev inşaat işlerine imza atmış olan ve çalışmalarına da çok farklı ülkelerde devam eden ENKA İnşaat Libya ve Irak‘da devam eden projeleri için personel alımına ve genel iş başvurusu kabul etmeye devam ediyor.

Bu ilan genel başvuru niteliğinde olup şirketimizin Beşiktaş Balmumcu Merkez Ofis ile Libya ve Irak’ta devam etmekte olan ‘endüstriyel tesis’ projelerinde değerlendirilmek üzere şirketimizi tercih ederek başvuruda bulunmak isteyen adaylar için düzenlenmiştir.

Enka personel alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Kariyer.net üzerinde genel iş başvuru formuna ulşarak iş başvurusu yapabilirler.

Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz alanı, bölümü, pozisyonu önyazı kısmında belirtmenizi rica ediyoruz. Başvurularınız, ihtiyaç duyduğumuz pozisyonlar için değerlendirilmek üzere gizlilikle saklanacaktır.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, kariyerinizde başarılar dileriz.

İşbu ilan Turkiye İş Kurumu Şişli Şubesi 07/10/2013 tarih 135346 sayılı izni ile verilmiştir.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu İstanbul Şişli İlçe Md 07/08/2012 tarih 293397 sayılı izni ile verilmiştir

HANGİ POZİSYONLARA ELEMAN ALIMI YAAPILIYOR?
Enka Teknik, proje yönetimi konusundaki uzman ekibi ile, teknik danışmanlık, yedek parça temini, işletme yönetimi ve bakım hizmetlerini de üstlenerek anahtar teslimi projelerde öncelikli çözüm ortağı olarak tercih edilmektedir. Enka Teknik, malzeme taşıma ve depolama sistemleri, yardımcı tesisler, su arıtma ve çevre mühendisliği, altyapı ve inşaat, elektrik, kontrol sistemleri ve enstrümantasyon mühendisliği alanlarında Türkiye, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerinde ana müteahhit veya konsorsiyum ortağı olarak yatırımcılara hizmet vermekte olup çalışmalarını ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini uygulayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı ana ilke edinmiştir. Şirket, ENKA GRUBU’nun tüm bilgi birikimini ve değerlerini yansıtmakta; güvenilir, ilkeli ve müşteri odaklı kurum kültürüyle ilgililer için değer yaratmaktadır. / İnşaat Elemanı Alımı / Yurtdışı İşçi Alımı