En fazla inşaat elemanı alımı yapan firmalar 2018

En çok inşaat elemanı arayan ve inşaat işçisi alan inşaat firmaları hangileri?
Söz konusu inşaat elemanı arayan ve inşaat işçisi alımı yapan dev firmaların başında DUMANKAYA, AĞAOĞLU, KULLAR, UKRA İNŞAAT, VARYAP, TEKNİK YAPI, SUR YAPI, BULUT İNŞAAT, Fİ YAPI, ENKA İNŞAAT, LİMAK İNŞAAT ve RÖNESANS İNŞAAT geliyor. İnşaat alanında en fazla işçi-personel alımı yapılan şehir ise İstanbul.

Yine yurtiçinde önemli orjelere imza atan söz konusu inşaat firmaları yurtdışı işçi alımları konusunda da oldukça aktif rol oynuyorlar çünkü adı geçen inşaat firmaları yurtdışında da çok önemli ve büyük projeler üstlenerek Türkiye’den işçi ve personel alımı yapıyorlar.

Ankara, Antalya, İzmir İnşaat İşçisi ve Eleman Alımları
İnşaat sektöründe en fazla işçi alımının yapıldığı İstanbul’dan sonra sırasıyla Ankara, Antalya ve İzmir en çok inşaat işçisi ve inşaat personeli alımı yapan şehirler. / İnşaat firmaları vasıflı vasıfsız usta işçi alımı 2018

İstanbul İnşaat Elemanı Alımları
2013′de büyük projelere start veren inşaat sektöründe hem yurt içi hem yurt dışı projelerde ciddi eleman ve işçi istihdam açığı doğdu. İnşaat firmalarında çalışmak isteyen eleman ve işçi adayları için 2014 yılında da ciddi iş fırsatları söz konusu.