Yüksel İnşaat İş İlanları ve Yurtdışı İşçi Alımı | insaatelemani.Com 2017

Yüksel İnşaat İş İlanları ve Yurtdışı İşçi Alımı

10 Ekim 2015 Cumartesi |

Facebook'ta Beğen
Twitter'da Takip Et

Yurt içinde gerçekleştirdiği önemli altyapı projelerinin yanı sıra ve pek çok uluslararası projeye imza atan Yüksel İnşaat, Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi çok sayıda ülkede önemli altyapı ve inşaat projelerini başarıyla gerçekleştirmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır.

Türkiye ve Suudi Arabistan’ın önemli baraj projelerinin yapım sözleşmelerine imza atmış olan Yüksel İnşaat A.Ş., bu sözleşmeler kapsamında bugüne kadar biten ve devam eden projelerinde toplam 15.373 hm3 göl hacmi olan, 8 adet kaya dolgu, 3 adet toprak dolgu ve 4 adet beton gövdeli baraj inşaatının yapımını üstlenmiştir.

Türkiye’nin yanı sıra Libya, Dubai, Katar, Romanya, Afganistan ve Irak’ta önemli yol projelerinin yapım sözleşmelerine imza atan Yüksel İnşaat A.Ş.; bugüne kadar 10 adet bölünmüş yol, 6 adet otoyol ve 4 adet raylı/hafif raylı sistem inşaatını taahhütleri arasına katmıştır. Bu sözleşmeler kapsamında toplam 24 km uzunluğunda köprü, toplam 969 km uzunluğunda bölünmüş yol, toplam 200 km uzunluğunda otoyol, toplam 60 km uzunluğunda çeşitli çaplarda tünel ve 39 km uzunluğunda raylı sistem/raylı sistem altyapı işleri bulunmaktadır.

Kazakistan,  Gürcistan, Özbekistan, Libya, Ürdün, Suudi Arabistan, Ukrayna, Katar ve Türkiye’de yapım sözleşmesi imzalanmış 75’den fazla prestijli bina projesinde Yüksel İnşaat A.Ş. imzası bulunmaktadır. Yüksel yer aldığı bina projelerinin önemli bir bölümünde tasarım işlerini de başarıyla üstlenmiştir.

YÜKSEL İNŞAAT YURTİÇİ VE YURTDIŞI İŞÇİ – PERSONEL ALIMI
Yüksel İnşaat yurtiçi ve yurtdışında üstlendiği projelerde işçi ve personel alımı yapmaya devam etmektedir. Bugüne kadar onlarca projede binlerce işçi alımı yapan firma sürekli olarak üstlendiği yeni projelerde de yurtiçi ve yurtdışı eleman alımı yapmaya devam edecektir. Yüksel İnşaat A.Ş.’de merkez, yurt içi ve yurt dışı şantiyelerde bir çok iş olanakları bulunmaktadır.

Yurt içinde gerçekleştirdiği önemli altyapı projelerinin yanı sıra ve pek çok uluslararası projeye imza atan Yüksel İnşaat, Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi çok sayıda ülkede önemli altyapı ve inşaat projelerini başarıyla gerçekleştirmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır.

YÜKSEL İNŞAAT İŞ İLANLARI ve İŞ BAŞVURUSU
Yüksel İnşaat’ın yurtiçi ve yurtdışı işçi ve personel alımlarından yararlanmak isteyen adaylar kariyer portalları üzerinden veya firmanın kendi web sitesi üzerinden iş ilanlarına ve iş başvuru formuna ulaşabilir, iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Yüksel İnşaat, mevcut personeli ve kurumsal yapısı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde her zaman çağdaş, öncü, saygın ve güvenilir bir kuruluş olduğunu ispatlamıştır. Deneyimli ve donanımlı personelinin yanısıra Yüksel İnşaat, her sene çok sayıda mezuna da geniş bir yelpazede iş imkânı ve kariyer fırsatı sunmaktadır. / Yurtdışı İşçi Alımı

yüksel inşaat kazakistan, yüksel inşaat iş ilanları, yüksel inşaat yurtdışı şantiyeleri için eleman arıyor, Yuksel ınşaat ış başvurusu, yuksel insaat isci alimi


Yüksel İnşaat İş İlanları ve Yurtdışı İşçi Alımı


iş başvurusu, iş başvuru formu, türk firmalar, rusya, türkmenistan, katar, işkur, yurtdışı işçi alımı, mobilyacı, demirci, aşçı, şoför, kalıpçı, makine operatörü, ekskavatör, sıvacı, boyacı, şantiye şefi, elektrikçi
Facebook'ta Beğen
Twitter'da Takip Et

Gönderi Yap

Yeni İlan ve Haberler

Katar ve Türkiye Arasında İş Hacmi Artıyor
Rönesans Holding Hollanda'da İş Yapacak
Yurtdışı inşaat işçisi maaşları ne kadar?
Ant Yapı Rusya, Türkmenistan, Amerika ve İngiltere'de iş yapıyor
Yurtdışı iş: aşçı, garson, komi, barmen, elektrikçi, tesisatçı, kaynakçı, boyacı...
Libya'da yurtdışı işçi maaşları ne kadar?
En Fazla İnşaat Elemanı Alımı Yapan Firmalar
Rönesans İnşaat 2017 personel işçi alımı, iş başvurusu
Doğuş İnşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanları 2017
Tekfen İnşaat Yanbu - Cidde Boru Hattını İnşaa Edecek
Peker İnşaat Yurtdışına Açılmayı Planlıyor
2017'de Rusya ve Avrupa'da Türk Şirketler
ENKA İNŞAAT Libya ve Irak Eleman Alımı İş Başvurusu
NATA İnşaat Türkmenistan İşçi Eleman Alımı
SUMMA İnşaat Libya Teknik Ressam Personel Alımı
SUMMA İnşaat Libya Kalite Kontrol Şefi Personel Alımı
SUMMA İnşaat Libya Ofis Mimarı Eleman Alımı
Limak İnşaat Ukrayna'da iş yapacak
NATA İnşaat Türkmenistan Yurtdışı Eleman İşçi Alımı
SUMMA İnşaat Libya İnce İşler Şefi Eleman Alımı